Kategorie
Producenci
Kontakt

Zakupydokwiaciarni.pl
sklep internetowy z dodatkami florystycznymi

516–189–835

e-mail : hurtownia @ zakupydokwaciarni.pl

Nowości
Wyszukiwanie

zawartość koszyka:
0 produktów

łączna cena:
0,00 PLN

kupuję
Logowanie

ilość produktów:
0 produkty

zobacz
Bestsellery

Reklamacje Towarów

1. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady, może skorzystać z uprawnień gwarancyjnych bezpośrednio u producenta towaru (dotyczy towarów objętych gwarancją producenta).

2. Sklep internetowy zakupydokwiaciarni.pl , odpowiada wobec Klienta, będącego Konsumentem, za niezgodność z umową zakupionych towarów na zasadach określonych w ustawie z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. z 2002 r., nr 141, poz. 1176 z późn. zm.).

3. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie internetowym zakupydokwiaciarni.pl w przypadku stwierdzenia, że dostarczony towar jest niezgodny z umową.

4. Klient, po uprzednim porozumieniu się ze Sklepem internetowym zakupydokwiaciarni.pl  np. telefonicznie lub mailowo, powinien odesłać niezgodny z umową towar na adres Sklepu internetowego  zakupydokwiaciarni.pl         ul. Niechodzka 3, 06-400 Ciechanów . Informacje o rodzaju przewoźnika zostaną podane podczas kontaktu z Klientem. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu oraz opis zgłoszenia reklamacyjnego ze wskazaniem, czy Klient chce skorzystać z roszczeń reklamacyjnych, a także zakres żądania Klienta.

5. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przez Sklep internetowy zakupydokwiaciarni.pl,  przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar zostanie zgodnie z wolą Klienta, w pierwszej kolejności naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe lub wymagające nadmiernych kosztów, zostanie dokonany zwrot pieniędzy na wskazane przez klienta  rachunek  bankowy.

 

Zwroty i wymiana Towaru

1. Klient będący Konsumentem ma prawo, bez podania przyczyny, odstąpić od umowy w ciągu 10 dni kalendarzowych od daty odbioru przesyłki, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny       (Dz. U. z 2000 nr 22 poz. 271 z późn. zm.).

2. Odstąpienie od umowy dla swojej ważności wymaga złożenia formularza zwrotu

3. W przypadku odstąpienia od umowy Sklep internetowy zakupydokwiaciarni.pl  zwróci Klientowi kwotę ustaloną w oparciu o obowiązujące przepisy niezwłocznie, nie później niż w ciągu 7 dni roboczych przelewem na wskazany przez Klienta rachunek bankowy.

4. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy towar dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego lub gdy nosi ślady użytkowania.

5. Zwracany lub wymieniany towar powinien posiadać niezniszczone, oryginalne opakowanie producenta, powinien być kompletny  i nie może nosić śladów użytkowania.

6. Przy zwrocie i wymianie, Sklep nie ponosi kosztów odesłania zakupionych towarów.

7. Sklep nie przyjmuje żadnych paczek wysłanych za pobraniem.

8. Klient ma prawo do wymiany zakupionego towaru w ciągu 10 dni kalendarzowych od daty doręczenia przesyłki.

9. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.

 

Do pobrania

- Formularz reklamacji

- Formularz odstąpienia od umowy

www.skassa.pl www.taniesklepyinternetowe.pl